2020/07/14
۱۳۹۹ سه شنبه ۲۴ تير
ارسال نفتکش از سوی ایران به ونزوئلا گامی بسیار بزرگ بود
وزیرخارجه سوریه:

ارسال نفتکش از سوی ایران به ونزوئلا گامی بسیار بزرگ بود

وزیر خارجه سوریه با تمجید از اقدام جمهوری اسلامی ایران در ارسال نفتکش به ونزوئلا گفت: هیات ایرانی که اخیرا به دمشق آمد تاکید کرد که تهران سوریه را تنها نخواهد گذاشت.

به گزارش ایولید معلم: ارسال نفتکش از سوی ایران به ونزوئلا گامی بسیار بزرگ بودسنا به نقل از المیادین، ولید معلم، وزیر خارجه سوریه امروز(سه شنبه) در یک نشست خبری گفت: هیات ایرانی که اخیرا به دمشق آمد تاکید کرد که تهران سوریه را تنها نخواهد گذاشت.

وی گفت: ارسال نفتکش از سوی تهران به ونزوئلا گامی بسیار بزرگ بود.

معلم خاطرنشان کرد: ما مطمئن هستیم که هم پیمانانمان سوریه را تنها نخواهند گذاشت. سوریه ائتلاف مستحکمی با روسیه دارد  و حمایت های روسیه از ما ادامه دارد و ما مشورت های تقریبا روزانه با مسکو داریم.

او ادامه داد: سوریه دوست و هم پیمان دارد و هرکس مخالف قانون سزار باشد دوست ما است. ولید معلم در ادامه تاکید کرد: روابط ما با ایران بسیار عمیق است و در زمینه های مختلف با آن‌ها همکاری داریم.

او گفت: اجازه نمی‌دهیم که آمریکا و یا هر کشور دیگری در روند سیاسی کشور ما دخالت کند زیرا ما مستقل هستیم و موضع مان روشن است.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.