2020/10/29
۱۳۹۹ پنج شنبه ۸ آبان
بایرن از هواداران خود تست رایگان کووید ۱۹ می گیرد

بایرن از هواداران خود تست رایگان کووید ۱۹ می گیرد

باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد که از هواداران خود که برای تماشای دیدار این تیم برابر سویا در سوپر جام اروپا راهی مجارستان شوند تست رایگان کرونا می گیرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، بایرن مونیخ در سوپر جام اروپا باید ۲۵ سپتامبر جاری به مصاف سویا برود. این دیدار در ورزشگاه پوشکاش آره نا در پایتخت مجارستان برگزار  خواهد شد.

یوفا اجازه حضور محدود تماشاگران را در این دیدار داده است و حدود ۳ هزار هوادار بایرن  مونیخ می توانند از نزدیک بازی را تماشا کنند البته باید قبل از این دیدار همگی تست کرونا داده باشند تا از سلامت آنها اطمینان حاصل شود.

باشگاه بایرن مونیخ در بیانیه ای اعلام کرد که در روزهای ۲۱ و ۲۲ سپتامبر جاری یعنی ۳ روز قبل از برگزاری سوپر جام از هوادارانی که قصد دیدن بازی برابر سویا را دارند تست رایگان کرونا خواهد گرفت و نتیجه آن را به مجارستان می فرستد تا زمینه برای حضور هواداران مهیا شود و آنها بدون مشکل این دیدار را از نزدیک تماشا کنند.

بایرن مونیخ با شکست پاری سن ژرمن توانست عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد این درحالی است که سویا توانست اینتر را در فینال لیگ اروپا شکست دهد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.