2020/09/22
۱۳۹۹ سه شنبه ۱ مهر
گل سه امتیازی شجاع پرسپولیس را امیدوار کرد
لیگ قهرمانان آسیا؛ پرسپولیس 1- التعاون صفر

گل سه امتیازی شجاع پرسپولیس را امیدوار کرد

شجاع خلیل‌زاده دروازه التعاون را در دقیقه 83 باز کرد تا پرسپولیس به صعود از این گروه امیدوار شود.

به گزارش "ورزش سه"، با توجه به شش امتیازی بودن التعاون و الدحیل، پرسپولیس تک امتیازی برای صعود از این مرحله، نیاز به سه امتیاز و پیروزی مقابل حریف عربستانی داشت. 

یحیی گل محمدی که ترکیب تیمش را با تغییرات زیادی و حضور نفرات جدید تیمش برابر التعاون به میدان فرستاد و چشم به اولین پیروزی در این فصل از لیگ قهرمانان داشت، اما در نیمه اول خوش‌شانس بود که ضربات مهاجمان التعاون راهی به دروازه تیمش پیدا نکرد و با واکنشهای درست و دقیق حامد لک مواجه شد.

نیمه دوم اغلب دقایق بازی دست بازیکنان پرسپولیس بود، اما عدم هماهنگی و همچنین بی‌دقتی بازیکنان این تیم باعث شد نتیجه لازم به دست نیاید تا گلمحمدی دست به تعویض بزند و بشار را از بازی خارج کند و عالیشاه را به جای او فرابخواند و همچنین آل کثیر را به نیمکت ببرد و آرمان رمضانی را بازی دهد. این میان به دست‌‌آمدن یک کرنر باعث شد تا سرنوشت بازی عوض شود. امید عالیشاه کرنر را روی سر امیری فرستاد، او توپ را به فضای مقابل دروازه تیم عربستانی پاس داد و در نهایت شجاع خلیلزاده با یک ضربه ساده گل پرسپولیس را به ثمر رساند. 

تیم عربستانی در نیمه دوم بخت چندانی برای نزدیک شدن به دروازه پرسپولیس نداشت و هر چه زد به در بسته زد. 

پرسپولیس در این گروه ۴ امتیازی شد و بعد از الدحیل و التعاون روی پله سوم جدول ایستاد و به صعود امیدوار شد. 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.