2020/08/09
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۹ مرداد
یقه مجیدی در دستان حسن‌زاده
سرمربی استقلال در کمیته انضباطی

یقه مجیدی در دستان حسن‌زاده

سرمربی استقلال بعد از دیدار با سایپا در کمیته انضباطی حضور پیدا می‌کند.

به گزارش "ورزش سه"، اتفاقات جنجالی دیدار فولاد و استقلال طی روزهای گذشته بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها داشته و حالا پای ارکان‌های قضایی فدراسیون نیز برای پیگیری موضوع وسط آمده است. بعد از رسیدن گزارش‌های داور و ناظر مسابقه فولاد و استقلال به کمیته انضباطی اعضای این کمیته به دنبال بررسی شرایط هستند. از این رو با توجه به اینکه آنها نمی‌خواهند بر اساس گزارش های ناظر و داور به طور یک طرفه تصمیم گیری کنند و حکم بدهند قصد دارند از فرهاد مجیدی دعوت کنند تا به کمیته انضباطی برود.

با این حساب فرهاد مجیدی بعد از دیدار با سایپا به کمیته انضباطی خواهد رفت تا درباره رفتارهایش در جریان دیدار با فولاد توضیح بدهد. همچنین مجیدی احتمالا باید در کمیته اخلاق نیز حاضر شود و درباره اتهامات خود در فضای مجازی توضیحاتش را ارائه کند. در این باره حسن‌زاده سرپرست کمیته انضباطی نیز گفته است: «در حال حاضر درباره این مسابقه صرفا گزارش مقامات رسمی است که بدست ما رسیده و در حال بررسی و رسیدگی هستیم و پس از شنیدن اظهارات و تکمیل تحقیقات رای خودمان را صادر می کنیم.»

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.