2020/10/22
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱ آبان
هوادار خاطی مارسی حبس تعلیقی گرفت

هوادار خاطی مارسی حبس تعلیقی گرفت

یک هوادار المپیک مارسی به علت تهدید به مرگ رئیس باشگاه محکوم شد.

به گزارش فارس، اوایل تابستان امسال در اعتراض به تصمیمات کادر فنی و مدیریتی باشگاه فوتبال المپیک مارسی، یکی از هواداران این تیم فرانسوی در فضای مجازی، رئیس باشگاه را تهدید به مرگ کرد.

این هوادار آتشین مزاج در شبکه توییتر پست جنجال برانگیزی علیه ژاک آنری آیرو گذاشت و عالی ترین مقام باشگاه را تهدید به مرگ کرد.

البته بعد از مدتی وی آن پست را حذف کرد اما این باعث نشد تا رئیس باشگاه علیه هوادار خاطی شکایت نکند. به همین خاطر فرد خاطی را تحت پیگرد قانونی قرارداد.

طبق نوشته اکیپ، آن هوادار خاطی با یک سال حبس تعلیقی محکوم شد. وی که جوانی 23 ساله اهل شهر مارسی است، همینطور موظف به پرداخت جریمه نقدی نیز شد.

این هوادار که نامش فاش نشد، بعد از مواجه شدن با حکم دادگاه گفت: آنچه انجام دادم، در یک لحظه رخ داد که اکنون کاملا پی به اشتباهم برده ام. گویی در یک لحظه دچار برق گرفتگی شدم و نتوانستم صحیح فکر کنم. موظفم از ژاک آنری آیرو بابت رفتارم عذرخواهی کنم.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.