2020/07/07
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير
یک امتیاز حیاتی شاید به قیمت بقاء
شاهین 2 - نفت‌ مسجد سلیمان 2 ؛ تکین حال تارتار را خراب کرد

یک امتیاز حیاتی شاید به قیمت بقاء

دیدار جذاب، تماشایی و پرحادثه شاگردان تارتار و مهرداد کریمیان در شرایطی با تساوی 2 بر 2 خاتمه یافت که تیم میزبان فاصله ای با شکست مقابل تیم 10 نفره نفت مسجد سلیمان نداشت.

 گزارش "ورزش سه"، شاهین بوشهر در این بازی بیش از تیم میهمان به پیروزی و کسب هر سه امتیاز نیاز داشت ولی اتفاقات بازی طوری رقم خورد که در وقت های اضافی توانست با حرکت تکنیکی و ضربه محکم امین مشایخ گل دوم و تساوی را ثبت کند. شاگردان مهرداد کریمیان که در دوران کرونا با تمرینات از راه دور میشو که به دستیارش تکین به اردوی شاهینی ها منتقل می شد، آماده مسابقات شده بودند، زودتر از چیزی که تصور می کردند با ضربه سجاد حیدری در دقیقه 17 دروازه خودشان را باز شده دیدند ولی اخراج فرعباسی گلر نفت مسجد سلیمان در دقیقه 25 کار را برای آنها ساده تر کرد. نیمه اول این مسابقه با وجود فشاری که تیم میزبان وارد می کرد با تساوی تمام شد ولی در نیمه تمام تعویض های پرشمار مربیان از راه رسید و شاهین ریتم بهتری پیدا کرد و با ضربه رزاق پور در دقیقه 56 به گل تساوی رسید. شاهین پس از این گل با روحیه بیشتری برای گل رسیدن به گل برتری تلاش می کرد ولی این تعویض مهدی تارتار بود که در دقیقه 81 زمینه را برای گل میرجوان روی یک ضدحمله فراهم کرد تا میزبان مسابقه در عین ناباوری در آستانه از دست دادن تمام امتیازات بازی باشد. با این حال فشار شاهینی ها ادامه داشت تا اینبار یکی از تعویضی های شاهین گلزنی کند و مشایخ گل تساوی را در دقیقه 1+90 ثبت کرد. این گل باعث شد تا شاهین بوشهر در روز شکست پارس جنوبی جم و پیکان که از رقیبان اصلی این تیم برای بقا در لیگ برتر به شمار می روند، به یک امتیاز ارزشمند برسد و دست خالی از زمین خارج نشود. در سوی دیگر هم تیم تارتار یک امتیاز در روزی کسب کرد که از دقیقه 25 ، 10 نفره بازی را دنبال می کرد و نمی تواند نتیجه بدی برای تیمی باشد که حاشیه امنیت بسیار خوبی در جدول رده بندی دارد و با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می کند.

 

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.