2020/07/07
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير
یوفا مانع حضور تماشاگران در مسابقات ملی می‌شود

یوفا مانع حضور تماشاگران در مسابقات ملی می‌شود

اتحادیه فوتبال اروپا معتقد است وضعیت قاره سبز با توجه به شیوع کرونا به گونه‌ای است که اجازه نمی‌دهد تماشاگران مسابقات ملی را در استادیوم‌ها دنبال کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، بعد از پشت سر گذاشتن هفته‌های اولیه در بحران کرونا، در نقاط مختلف قاره سبز همچنان اپیدمی ویروس کویید 19 به چشم می خورد. این اتفاق باعث شده تا ارگان هایی همچون اتحادیه فوتبال اروپا نتوانند برای آینده برنامه دقیقی را طراحی کنند.در مورد معضل کرونا در قاره سبز، تیم مایر رئیس کمیته پزشکی یوفا گفت که با توجه به گستردگی این بیماری، به احتمال زیاد مسابقات ملی که در پاییز امسال برگزار می شوند، بدون حضور تماشاگر خواهد بود.

به نقل از د.پ. آ، این مقام اظهار داشت: یوفا هنوز تصمیم نهایی را نگرفته اما مسابقات به احتمال زیاد بدون هوادار برگزار می شود. فدراسیون ها نیز باید طبق قوانین یوفا عمل کنند؛ هر چند کشورهایی مانند صربستان و بلاروس به هواداران اجازه دادند در ورزشگاهها حضور یابند.مسابقات ملی زیر نظر یوفا انجام می شود و مایر تأکید کرد که کشورهایی که اجازه بازگشت هواداران را داده اند، مجاز به نقض قوانین اتحادیه فوتبال اروپا نخواهند بود.مایر اظهار داشت: یوفا به زودی تصمیم خود در مورد هواداران را اعلام خواهد کرد. فدراسیون ها باید از این موضوع مطلع باشند و براساس آن برنامه ریزی کنند.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.