2020/12/03
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۳ آذر
انتقاد ملی‌پوش سابق بسکتبال از برگزاری بازی‌های لیگ برتر در تهران

انتقاد ملی‌پوش سابق بسکتبال از برگزاری بازی‌های لیگ برتر در تهران

ملی پوش بسکتبال از برگزاری بازی‌های لیگ برتر در شهری مانند تهران که وضعیت کرونایش قرمز است، انتقاد کرد.

آرن داودی در گفت‌وگو با فارس، در مورد وضعیت تیم بسکتبال نفت آبادان برای حضور در لیگ برتر اظهار داشت: تمرینات خوبی را در این مدت پشت سر گذاشتیم، اما با توجه به اینکه هنوز مسابقه‌ای را برگزار نکرده‌ایم، نمی‌توانیم بگوییم چقدر آماده‌ایم و در چه وضعیتی قرار داریم. مسابقه است که نقاط ضعف و قوت را مشخص می‌کند.

* باز هم تمام ایرانی هستیم

وی در مورد اینکه شاکله فعلی نفت آبادان همان تیمی است که دو سال قبل قهرمان لیگ شده بود، گفت: بله همان بازیکنان در کنار هم هستیم و امیر صدیقی و احد سهراب نژاد هم اضافه شده‌اند. مانند یکی دو فصل قبل خارجی نمی‌توانیم جذب کنیم و تیمی تمام ایرانی هستیم. بازی به بازی پیش خواهیم رفت و نمی‌توان قبل از شروع لیگ در مورد قهرمانی حرف زد.

* انتقاد از انجام بازیها در تهران

ملی‌پوش سابق و بازیکن فعلی نفت آبادان در خصوص برگزاری بازی‌ها در شرایط کرونا عنوان کرد: این ویروس شرایط را خیلی سختی را به وجود آورده است و نمی‌دانم چرا باید مسابقات لیگ در شهری مانند تهران که وضعیت کرونایش قرمز است، برگزار شود. 

داودی در خصوص برگزاری لیگ با 16 تیم گفت: اینکه بازی‌ها زیاد می‌شود خوب است، اما امیدوارم تیم‌هایی که دقیقه 90 می‌آیند در میانه لیگ کنار نکشند.

به گزارش فارس، لیگ برتر بسکتبال از 15 آبان به صورت متمرکز در تهران آغاز می‌شود.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.