2020/12/03
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۳ آذر
سعید خانی تهیه کننده «لیپار»شد

سعید خانی تهیه کننده «لیپار»شد

«لیپار» نام دریاچهای سرخرنگ در چابهار است که به عنوان نام اولین فیلم حسین ریگی - فیلمساز اهل استان سیستان و بلوچستان - انتخاب شده است.

سعید خانی که پس از تغییر تهیهکننده پیشین این فیلم، آقای سپهر سیفی، در حال حاضر مسئولیت تهیهکنندگی این فیلم را برعهده گرفته، درباره ساخت «لیپار» گفت:«در حال حاضر این فیلم در مرحله پایانی پیشتولید است و امیدواریم نیمه آبانماه آن را کلید بزنیم».

به گفته او، «لیپار»یک بازیگر نوجوان دارد که از بین چند گزینه در مرحله انتخاب نهایی است و قطعا هم از نوجوانان اهل سیستان و بلوچستان خواهد بود. همچنین سه بازیگر اصلی سرشناس در فیلم حضور دارند که به زودی قرارداد آنها نهایی و اسامی اعلام میشود.

خانی با تاکید بر اینکه برای ساخت فیلم پروتکلهای بهداشتی ستاد کرونا با دقت رعایت خواهند شد، گفتهمه تلاش خود را میکنیم که فیلم را به جشنواره فجر  برسانیم و در این راه به همراهی مسئولان استانی هم دلگرم و خوشبین هستیم، به ویژه آنکه این فیلم توسط یک کارگردان بومی در این منطقه ساخته میشود و تا به حال هر چه از این استان نشان داده شده، بیشتر از فقر و نابسامانی منطقه بوده و ما قرار است نگاهی دیگر از سیستان و بلوچستان را به تصویر بکشیم».

او افزوداز آنجا که بارها مسئولان استانی نسبت به تصویر ارائهشده از سیستان و بلوچستان در سینما گله داشتند، امیدواریم حالا با حضور یک کارگردان بومی و داستان انتخابشده برای این فیلم، مسئولان همراهی خوبی داشته باشند تا چهرهای متفاوت را از استان نشان دهیم».

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.