2020/11/27
۱۳۹۹ جمعه ۷ آذر
تبریک کانون کارگردانان سینمای ایران به منوچهرشاهسواری

تبریک کانون کارگردانان سینمای ایران به منوچهرشاهسواری

 

کانون کارگردانان سینمای ایران طی اطلاعیه ای انتخاب مجدد منوچهرشاهسواری به عنوان مدیرعامل خانه سینما را تبریک گفت . دراین اطلاعیه آمده است :« جناب آقای منوچهر شاهسواری ؛مدیرعامل محترم خانه سینما

در روزهایی که سینمای ایران احتیاج به آرامش ، تدبیر و روش های خردورزانه دارد ، ضمن سپاس از انتخاب بجا و شایسته هیئت مدیره محترم خانه سینما ، با شناختی كه از شما و تجارب با ارزشتان داریم ، توقع این است که در کنار تلاش جهت رفع مشکلات معیشتی اهالی سینما و ارتباط بیشتر و کارآمدتر با صنوف، قدم های محكم تری را در جهت شناسایی بازارهای جدید نمایش و عرضه در این عصر دیجیتال برداشته و با داشتن یک روابط عمومی قدرتمندتر، به ساختار جدیدی در خانه سینما فکر کنید که آینده سینمای ایران  را در همه جوانب اندیشگی ، شغلی و اقتصادی تامین کند . بر این باوریم که این اهداف با درایت هیئت مدیره و حضور شما و نیز همراهی صنوف سینمایی محقق می شود . 

کانون كارگردانان با تبریك و تشكر از پذیرفتن مجدد این مسئولیت ، همواره در كنار شما و هیئت مدیره محترم در روزهای سخت پیش رو خواهد ایستاد.

شورای مرکزی کانون کارگردانان سینمای ایران».

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.