2020/11/27
۱۳۹۹ جمعه ۷ آذر
آمادگی اپراتورهای همراه برای کمک به سرخابی ها
وزرای ورزش و ارتباطات دست به کار شدند

آمادگی اپراتورهای همراه برای کمک به سرخابی ها

وزرای ورزش و ارتباطات در نشستی با مدیران عامل اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و مدیران سرخابی ها شرکت کردند.

به گزارش "ورزش سه"، در آستانه شروع فصل جدید لیگ برتر فوتبال و در شرایطی که در سال های اخیر اپراتورهای تلفن همراه جزو حامیان اصلی سرخابی ها بودند، مسعود سلطانی فر و محمد جواد آذری جهرمی صبح امروز در محل وزارت ارتباطات در جلسه ای با حضور مدیران سرخابی ها و مدیران عامل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل چگونگی استفاده از ظرفیت های این اپراتورها را در لیگ بیستم فوتبال را بررسی کردند.

در ماههای اخیر هم وزارت ورزش به عنوان مالک دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای رفع مشکلات این دو باشگاه در جریان پرونده های خارجی از وزارت ارتباطات و اپراتورهای تلفن همراه کمک خواسته بود. جالب اینکه ایرانسل با وجود طلب زیادی که از دو باشگاه به خاطر پرداختی های میلیاردی اخیر دارد، بازهم اعلام آمادگی کرده که در لیگ بیستم هم با سرخابی ها همکاری کند.

در این نشست به نقش هواداران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اشاره شده که با همکاری اپراتورهای تلفن همراه می توانند با روش های مختلف به باشگاه مورد علاقه خود کمک مالی کنند.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.