2020/12/03
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۳ آذر
اخراج دو کارمند فدراسیون شطرنج به دلایل نامعلوم!

اخراج دو کارمند فدراسیون شطرنج به دلایل نامعلوم!

دو کارمند فدراسیون شطرنج به دلایل نامعلوم از کار برکنار شدند.

به گزارش فارس، فدراسیون شطرنج این روزها با حاشیه های عجیبی دست و پنجه نرم می کند. پس از کشف حجاب یکی از نامزدهای انتخاباتی و انتشار عکس های وی، تاریخ برگزاری مجمع انتخاباتی به دلیل شیوع موج سوم کرونا به تعویق افتاد.

گویا حاشیه ها در این فدراسیون تمامی ندارد چراکه روز گذشته دو کارمند فدراسیون به دلایل نامعلومی از کار برکنار شدند. گفته می شود شادی پریدر و محسن سمیع‌زاده در برکناری این دو کارمند نقش داشتند؛ اگرچه هیچ مقام رسمی این خبر را تائید و رد نکرده است. در این میان، برخی عنوان می کنند که پس از نشر تصاویر کشف حجاب در شبکه های مجازی، مسئولان فدراسیون به شدت عصبانی شده و تصمیم گیری‌های احساسی می کنند.

این روزها جو شطرنج بسیار ملتهب است. از راهروهای این فدراسیون خبر می رسد که اخیراً درگیری لفظی هم بین برخی اعضای این فدراسیون رخ داده است. اگرچه مقامات فدراسیون در این موارد اظهار نظر رسمی نمی کنند؛ اما باید منتظر ماند و دید که واکنش وزارت ورزش نسبت به این اتفاقات چه خواهد بود.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.