2021/01/23
۱۳۹۹ شنبه ۴ بهمن
لیبرمن: مخفی کاری های نتانیاهو تهدیدی برای اسرائیل است

لیبرمن: مخفی کاری های نتانیاهو تهدیدی برای اسرائیل است

رئیس حزب "اسرائیل خانه ما" اعلام کرد، اینکه نخست وزیر اسرائیل اقدامات محرمانه اش را با سرویس های ذیربط در میان نمی گذارد، به امنیت این رژیم آسیب زده و مستقیما به خطر می اندازد.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه هفت تلویزیون اسرائیل، آویگدور لیبرمن، رئیس حزب اسرائیل خانه ما گفت، سفر بنیامین نتانیاهو به کشوری خاص بدون در جریان گذاشتن سرویس های ذیربط، امنیت رژیم را به خطر می اندازد. همچنین پنهان نگهداشتن وجود بندی در مورد فروش جنگنده اف ۳۵ به امارات برتری نظامی اسرائیل را تضعیف می کند.

وی افزود، پیش نویس قانونی را در کنست مطرح خواهد کرد که نخست وزیر را ملزم می کند جزئیات توافقنامه هایی را که جنبه امنیتی دارند یا ممکن است برتری نظامی رژیم را تحت الشعاع قرار دهند، پیش از امضای نهایی در اختیار وزیران جنگ و خارجه و روسای سازمان اطلاعات و ستاد کل ارتش قرار دهد.

لیبرمن گفت، این قانون برای امنیت رژیم و اعتماد مردم به دولت لازم است. در دولت فعلی میان نتانیاهو و وزارتخانه های کلیدی دولت و ارتش هماهنگی و شفافیت وجود ندارد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.