2021/01/26
۱۳۹۹ سه شنبه ۷ بهمن
صحبت‌های همیلتون از قرارداد با مرسدس تا اعطای نشان شوالیه

صحبت‌های همیلتون از قرارداد با مرسدس تا اعطای نشان شوالیه

پرافتخارترین راننده جهان در خصوص تمدید قراردادش با مرسدس صحبت‌هایی مطرح کرد.

به گزارش فارس، شایعات زیادی مطرح شده مبنی براینکه قرار است در سال جدید میلادی با نشان افتخار "شوالیه" از لوئیس همیلتون تجلیل شود. این راننده انگلیسی این افتخار را باور نکردنی توصیف کرد.

همیلتون یکی از مقدس‌ترین ورزشکاران انگلیس است که در مسابقات جایزه بزرگ ترکیه به عنوان قهرمانی و به رکورد شوماخر رسید. پرافتخارترین راننده جهان در این باره گفت که این احساس فراتر از واقعیت است.

وی افزود: اولاً من هرگز خانواده سلطنتی را رد نمی‌کنم. من در انگلستان بزرگ شده‌ام و از علاقمندان آنها هستم. این یک تجربه سورئال است که با وجود همه اتفاقاتی که در جهان می‌افتد، آنها از کاری که من انجام دادم اطلاع دارند.

همیلتون ادامه داد: اینکه شما بزرگ می‌شوید، مانند هر فرد دیگری اخبار را تماشا می‌کنید و بعد نام شما در مجلس اعیان اعلام می‌شود، بسیار شگفت انگیز است. تا جایی که می‌دانم صحبت‌های زیادی در این باره مطرح شده، من به آنها فکر نمی‌کنم اما این افتخار باورنکردنی است.

راننده مرسدس گفت: هیچ افتخاری بیشتر از این نیست که کشور شما، شما را به رسمیت بشناسد و با چنین جایزه‌ای از شما تجلیل کند.

با توجه به اینکه قرارداد همیلتون آخر فصل با مرسدس به پایان می‌رسد او هنوز قرارداد جدیدی را به امضا نرسانده و برخی براین باور هستند که اینجا پایان کار همیلتون است اما این راننده فرمول یک می‌گوید در مرسدس باشد یا خیر، بخشی از آن خانواده است.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.