2021/01/23
۱۳۹۹ شنبه ۴ بهمن
زمان ارائه لایحه دفاعی خلیل زاده به کمیته وضعیت مشخص شد

زمان ارائه لایحه دفاعی خلیل زاده به کمیته وضعیت مشخص شد

لایحه دفاعی شجاع خلیل زاده درباره فسخ یک طرفه قراردادش با پرسپولیس به کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال ارسال می شود.

به گزارش فارس، جلسه کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال برای رسیدگی به شکایت باشگاه پرسپولیس از شجاع خلیل زاده چهارشنبه هفته گذشته با حضور امیر ساعد وکیل(وکیل پرسپولیس) و مصطفی سلیمانی(وکیل خلیل زاده) برگزار شد.

پرسپولیس مدعی است مدافع سابق این این به دلیل فسخ غیر موجه قرارداد خود و انتقال به تیم الریان قطر باید ضمن پرداخت غرامت به مدت چهار تا شش ماه هم محروم شود و پیش از برگزاری جلسه لایحه خود را هم برای کمیته وضعیت ارسال کرده بود.

همچنین پس از برگزاری جلسه هفته قبل، کمیته وضعیت یک هفته به خلیل زاده و وکیل وی فرصت داد تا لایحه دفاعی خود را ارائه کنند که به نظر می رسد این لایحه که درباره دلایل فسخ قرارداد یک طرفه مانند پرداخت نشدن بخش زیادی از مطالبات شجاع در مهلت مقرر بوده تا فردا در اختیار کمیته وضعیت قرار می گیرد. 

در نهایت باید دید تکلیف این پرونده مهم چه می شود و آیا فیفا رای کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال  ایران را درباره رای خلیل زاده قانونی می داند یا خیر؟

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.