2021/01/15
۱۳۹۹ جمعه ۲۶ دي
استقلال حریف پیکان تارتار نشد
پیکان 0 - استقلال 0

استقلال حریف پیکان تارتار نشد

استقلال در حالی که به دنبال سه امتیاز بازی با پیکان بود تا به رتبه دوم جدول برسد، در برابر حریف جنگنده و دونده اش تنها به یک امتیاز رسید.

به گزارش"ورزش سه" استقلال در دومین بازی خارج از خانه اش هم نتوانست به پیروزی برسد و این بار این پیکان بود که یک امتیاز از آبی ها گرفت. در ورزشگاه شهرقدس و در یک بعدازظهر سرد آخرین ماه پاییز ، استقلال که با لباس سفید به مصاف پیکانی ها که سرمه ای پوشیده بودند رفت در این بازی شیخ دیاباته را در اختیار نداشت و در همان نیمه اول آرش رضاوند را هم به دلیل آسیب دیدگی از دست داد. با اینحال حضور داریوش شجاعیان و تلاش بازیکنان این تیم در برابر پیکان با انگیزه و تلاش بسیار بازی می کرد راه به جایی نبرد. در آن سو مهدی تارتار تیمش را کاملا با برنامه به مصاف استقلال فرستاده بود و به نظر می رسد در پایان مسابقه او مربی راضی تر میدان بود چرا که توانسته بود از یکی از مهمترین تیم های این فصل یک امتیاز بگیرد.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.