2021/02/28
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۰ اسفند
ابراز تاسف سایت فرانسوی از جدایی قدوس

ابراز تاسف سایت فرانسوی از جدایی قدوس

سایت فرانسوی از انتقال دائمی قدوس از آمیان به برنتفورد ابراز تاسف کرد.

به گزارش فارس، روز گذشته باشگاه برنتفورد انگلیس قرارداد قدوس از آمیان فرانسه را دائمی کرد. در پی این انتقال، سایت فرانسوی le11amienois نوشت که قدوس روزهای ناامیدکننده‌ای را در آمیان گذراند و با انتقال قرضی به چمپیون‌شیپ انگلیس رفت. او پس از نمایش خیره کننده در جام حذفی انگلیس مقابل میدلزبرو توانست نظر سران باشگاه را برای خرید دائمی او بدست آورد و به این تیم برسد.

سایت le11amienois از جدایی او ابراز تاسف کرد و نوشت: قدوس در آمیان 5 گل به ثمر رساند ولی در بسیاری از بازی‌ها محروم یا آسیب دیده بود و نتوانست برای آمیان زیاد بازی کند.

به گزارش فارس، بر سر انتقال قدوس از اوسترشوندز به آمیان، موضوع انتقال به هوئسکا ماجرای بزرگی را ایجاد کرد و باعث شد تا قدوس 4 ماه از میادین محروم شود.

برنتفورد در این فصل چمپیون‌شیپ روزهای خوبی را می‌گذارند و یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر انگلیس به شمار می‌رود. آنها با یک بازی کمتر و 41 امتیاز در رده چهارم قرار گرفته‌اند و با نوریچ، صدرنشین لیگ تنها 6 امتیاز فاصله دارند.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.