2021/03/08
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ اسفند
پریسا عرب: قهرمان شدم، روبالشتی جایزه گرفتم!

پریسا عرب: قهرمان شدم، روبالشتی جایزه گرفتم!

قهرمان دوی صحرانوردی زنان گفت: جایزه روبالشتی که پس از قهرمانی دادند، همه چیز را خراب کرد.

پریسا عرب در گفت‌وگو با فارس، در مورد قهرمانی اش در رقابت‌های دوومیدانی صحرانوردی قهرمانی کشور اظهار داشت: من در این مسابقه با نرم دوی قهرمان شدم و اصلا رقیب جدی نداشتم که بخواهم فشار بیاورم. البته هر ساله همینطور است و من هم انگیزه چندانی برای حضور ندارم.

وی در مورد جایزه‌ای که میزبان اهدا کرد و حواشی به وجود آورد، گفت: به نفرات اول مردان و زنان جایزه یک روبالشتی از صنایع دستی خود استان سیستان و بلوچستان بود. فکر نمی‌کنم این جایزه در شان قهرمان ایران باشد. 

قهرمان دوی صحرانوردی بانوان گفت: هفته‌ای 140 کیلومتر می‌دوم، اما وقتی در مسابقه جایزه روبالشتی می‌دهند همه چیز را خراب می‌کنند و انگیزه را از بین می‌برند.

عرب در مورد اینکه فدراسیون جایزه نقدی در نظر گرفته است،عنوان کرد: گفته‌اند پرداحت می‌شود، فعلا چیزی به دست‌مان نرسیده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با فدراسیون برای مسابقات برون مرزی صحبت کرده اید، یا خیر، گفت: من چندین سال است که رکورد دار ایران هستم، اما هیچ رقابتی اعزام نمی‌شوم. با صیامی، رئیس فدراسیون صحبت نکرده‌ام و اسپانسری هم وجود ندارد که حمایت کند. مسابقاتی که می‌روم با هزینه شخصی خودم است و رکورهای خوبی هم می‌زنم. با این شرایط انگیزه‌ای نمی‌ماند که بخواهم هرسال رکورد شکنی کنم.

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.