2021/05/15
۱۴۰۰ شنبه ۲۵ ارديبهشت
مستند «بخت پریشان» در جشنواره Flickers Roving Eye آمریکا

مستند «بخت پریشان» در جشنواره Flickers Roving Eye آمریکا

 

فیلم مستند «بخت پریشان: زن در سینمای ایران از آغاز تا انقلاب» به کارگردانی سحر خوشنام به شانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی Flickers' Roving Eye که به عنوان بخش بهاره جشنواره رودآیلند برگزار می‌شود راه یافت.

به گزارش روابط عمومی فیلم،این جشنواره با همکاری جشنواره رودآیلند و دانشگاه راجر ویلیامز با هدف از بین بردن شکاف‌های فرهنگی، فیلم‌های مستقل جدید و الهام بخشی را به نمایش می‌گذارد و از این طریق ، امکان گفت و گویی معنادار با مخاطبان خود درباره زندگی و تعامل جهانی را فراهم می آورد.

مستند «بخت پریشان» با موضوع بررسی جایگاه زن در سینمای پیش از انقلاب نخستین مستند بلند سحر خوشنام است که پیش از این در دانشگاه یو سی ال ای آمریکا نیز نمایش داشته است.

جشنواره رودآیلند یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین جشنواره‌های آمریکایی ست که رویدادهای فرهنگی مختلفی را میزبانی می‌کند. شانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی Flickers' Roving Eye از تاریخ 12 تا 18 آوریل برگزار خواهد شد.

عوامل این فیلم عبارتند از: پژوهش: سحر خوشنام با سپاس از فرشته هوشمندی، تصویر: رضا تیموری، محمد اهوازی، صداگذار: شاهین پورداداشی، تدوین: فرید حسینی، طراح پوستر: آیه فیلی، مترجم: حسن شرف الدین، راوی: نازنین فراهانی، سعید عقیقی، تهیه کننده: محمدهادی توحیدی

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.